Bývalý generální partner vydržel ve spojení s Příbramí pouze jeden rok. Nyní je už účastník poslední baráže o nejvyšší soutěž bez něj. „Partnerství se společností Viagem bylo oboustranně zajímavé a my jim děkujeme za celoroční spolupráci. Protože jej dál neobnovujeme, zůstane název klubu bez sponzorského označení. Pozice generálního partnera zůstává otevřená, pro nás je to příležitost k dalším jednáním a novým spolupracím,“ uvedl k ukončení spolupráce ředitel Jan Starka na stránkách příbramského klubu.

V Příbrami se mohou těšit i na první novou posilu, kterou se stal 28letý Jakub Nečas. Bývalý hráč Sparty, Bohemians, Pardubic, Vlašimi či Brna přichází do kádru Karla Krejčího jako volný hráč. „Po konci v Brně jsem byl delší dobu bez fotbalu, takže i když mi příprava začíná později, už se na fotbal moc těším," uvedl Nečas pro klubový web krátce po podpisu. Společně s týmem před ostrým startem F:NL tak stihne dva přípravné zápasy a jeden modelový mač.

„Je pro nás nesmírně důležité posílit náš mladý tým také o zkušené hráče, právě jako je Jakub. Věřím, že s ním získáme do ofenzivy kvalitní posilu," dodal na adresu čerství akvizice Starka. Nečas nastoupil do 129 ligových zápasů se šesti brankami a dalších šedesát utkání přidal ve druhé nejvyšší soutěži, ve které zaznamenal jedenáct branek.