Nádherný týden snů mohou zakončit fotbalisté Příbrami. Pokud se jim podaří zvítězit v Líšni, tak si připíší třetí výhru v řadě a potvrdí tak úspěšný vstup do sezony. Na půdě brněnského celku ale hrátli borci od řeky Litavky dvakrát a jednou odjeli domů s debaklem 1:4, podruhé zas brali bod za bezbrankovou remízu. Nyní by bilanci rádi vyrovnali a odvezli plný počet.

„Líšeň mám nějakým způsobem na vnímanou. Vím, že se jí v loňské sezoně dařilo, letos zatím tolik ne. Herně jsem jí zatím neměl moc vidět, ale věřím, že nám trenéři připraví video, dobře se na ní připravíme a předvedeme takový výkon, abychom dali branky a stačily na body,“ řekl hrdina posledních zápasů záložník Jakub Nečas, který vystřelil dvě výhry.

Po souboji s Opavou byl spokojený i trenér Karel Krejčí, který před soubojem s Líšní byl lehce optimistický. „Čeká nás určitě nějaké video. Chci se ještě vrátit k zápasu s Opavou a pak určitě na Líšeň. Zase budeme dávat tým dohromady. Začínají se nám vracet polomarodi. Do týmu přijde nějaká konkurence. Vždy se lépe pracuje, když se boduje, což je povzbuzení i pro hráče. Doufám, že v tomhle trendu budeme pokračovat a vytvoří se tady i konkurenční prostředí,“ pochvaloval si hlavní kouč příbramského celku.

Líšeň bodovala pouze v úvodním utkání letošní sezony, kdy uhrála bezbrankovou remízu v Chrudimi. Následně doma prohrála s Jihlavou a naposledy dokonce i na půdě nováčka ze Žižkova, se kterým hrála Příbram a díky gólu Nečase v závěru zápasu ho porazila 3:2. Případná výhra by mohla Krejčího svěřence v případě příznivých výsledků poslat mezi nejlepší tři týmy druhé nejvyšší soutěže.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...