Jednou vítězná série skončit musela. „Určitě nás všechny mrzí, že jsme ji neprodloužili,“ hlesl smutně po zápase brankář Příbrami Martin Melichar. Příbram měla v Jihlavě k vítězství daleko. Po zářijové reprezentační přestávce předvedla doposud nejhorší výkon a celek z Vysočiny ji za to spravedlivě potrestal.

Příbrami skončila šňůra výher. V Jihlavě prohrála 1:2
Obrazem: Vítězná série skončila na Vysočině. Snížení Aniha přišlo pozdě

„Vyhrát jsme si nezasloužili. Jihlava byla lepší než my, víc bojovala. Od nás takové ospalé,“ uznal příbramský gólman. Ač domácí předvedli lepší výkon, tak měli i dávku štěstí, respektive tak viděl obě inkasované branky Melichar jeho pohledem. „První gól dával borec míč ze strany. Hasan (Jahić) míč tečoval, Fíša (Daniel Fišl) ho měl na noze, s i za ním Manu (Emmanuel Antwi), ale nějak se míč blbě odrazil, takže to dával borec do prázdné,“ popisoval trefu 23letý brankář hostů.

U druhého gólu, který se později ukázal jako vítězný, naříkal na smůlu ještě víc. „Druhý byl z rohu. Míč mi šel nějak kousek pod rukou, lízl mi jí a kdybych měl víc štěstí, tak bych ho chytil,“ mrzelo Melichara.

Příbram ale smutnit nemusí. Do konce podzimní části jí zbývají dvě domácí utkání a v obou bude papírovým favoritem. Jak proti Chrudimi, tak i proti Žižkovu. „Musíme si ukázat, kde byly chyby. Oklepat se z toho a soustředit se na další dva zápasy,“ podotkl Melichar.


Načítám tabulku ...