Běžela 96. minuta zápasu. Už o dvě víc, než se původně mělo hrát. Hlavní rozhodčí ale dovolil Varnsdorfu zahrávat ještě jeden rohový kop navíc, po kterém Tanko s hodně velkou dávkou štěstí vystřelil hostům tři body. Vzápětí utkání skončilo. „Velké zklamání. Dostat gól takhle na konci. Je to škoda. Remíza by byla spravedlivá,“ hlesl smutný aktér předehrávky 20. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Jakub Zeronik.

Díky jeho trefě se přitom Příbram ujala vedení a mohla si upevnit první místo. Na hodně podmáčeném terénu ho vyslal dopředu Langhamer a 22letý záložník zamířil přesně. „Bylo to těžké kvůli terénu. Balón se mi zasekl dvakrát kvůli vodě. Jinak jsem dostal nádhernou přihrávku od Langiho (Langhamera), pak už jsem běžel sám na bránu. Snažil jsem se přehodit gólmana, za což jsem rád,“ uvedl Zeronik, který se trefil ve druhém utkání po sobě.

Fotogalerie: 20. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY: Příbram - Varnsdorf 1:2

Příbram však vůbec truchlit nemusela. Nastřelila břevno, pak tyč. Dvakrát ale udeřil Varnsdorf. „Šance tam byly. Mohli jsme jít na 2:1 a zápas by se vyvíjel úplně jinak,“ mrzelo Zeronika. Toho pak v 74. minutě trenér Dušan Uhrin mladší stáhl ze hřiště a závěr zápasu sledoval z lavičky včetně rozhodujícího momentu v celém utkání, po kterém Varnsdorf uzmul všechny body. „Chytám se za hlavu a nevěřím tomu. Rozhodčí mohl utkání ukončit o něco dřív, ale nemůžeme se na něj vymlouvat,“ uzavřel Zeronik.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...