Slánské vedení mělo jasno: sestavu našlápneme co největší kvalitou z áčka. Jenže ani to moc nepomáhalo, hosté hráli dobře zezadu a domácí působili nervózně a nemohli se prosadit. Pomohla jim až rána střelce Novotného, který z vápna nevypálil prudce, ale přesně k tyči – 1:0 (18.). Za další čtvrthodinku se uvolnil na kraji Vovk, předložil Ceccarellimu a ten bombou trhal síť – 2:0.

Jenže další góly Slaný nepřidalo a v 79. minutě vyrobila jeho obrana chybu, po níž přišel faul a z penalty zdramatizoval koncovku Hájek. Víc ale domácí soupeř nepovolili a výhrou, která je už jistě ponechává v I. A třídě, uhájili.

„Nemohli jsme se moc prosadit, ale dva góly jsme přece jen dali. Soupeř prakticky nebyl v našem vápně, ale pak jsme udělali hrubku a ještě to bylo dramatické, naštěstí s dobrým koncem“ ulevil si trenér Slaného Radim Vavroch.

„Hlavní motiv domácího týmu bylo určitě se zachránit. Přehrái nás. Měl sedm hráčů z áčka, takže to muselo být znát. Navzdory tomu jsme odehráli sympatické utkání. Moc šancí jsme neměli, ale pořád jsme se drželi ve hře. Jeli jsme takovou dálku a nechtěli jsme prohrát vysokým rozdílem. Zápas jsme uhráli v rámci mezí. Pro nás dobré utkání, ze kterého nejsme nijak zarputilí,“ zhodnotil kapitán hostů Marian Prchlík 

Slaný B - Sedlec-Prčice 2:1 (2:0)

Branky: 18. Novotný, 33. Ceccarelli - 79. Hájek (p). ŽK: 2:3. Rozhodčí: Štefan - Jarolímek, Kulanda. Diváci: 100.

Sedlec-Prčice: Nerad - Prchlík, D. Kabiček (60. Kaprál), Šimák, Rataj - Novák (55. Podzimek), Pištěk, Všetečka, Hájek - V. Kabíček, Davídek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...