Podlesí se muselo vypořádat hned s několika absencemi. Do Kralup odjíždělo bez sedmi hráčů stabilního kádru a na lavičku posadilo v případě potřeby hráče z rezervního týmu. „Jeli nám pomoct v případě, že by se někdo zranil. Základní jedenáctka měla kvalitu, akorát jsme pozměnili brankářský post,“ prozradil trenér Marek Branžovský.

Domácí Kralupy ale udeřily jako první, když je v 36. minutě poslal do vedení Krejza. Hostům se podařilo vyrovnat až v závěru zápasu, kdy se parádě zorientoval Jandera a minutu před vypršením základní hrací doby si přebral míč, zorientoval se kolem strážce a následně ukázal kvalitu v zakončení. Podlesí si tak domů odvezlo bod, se kterým bylo smířené.

„Herně z naší strany kvalita, docela dobrý zápas. Akorát jsme si nechali dát hloupý naivní gól. V součtu té konstelace je bod dobrý a beru ho. Vzhledem, že jsme vyrovnávali ke konci, tak je bod i výhra. Asi když jedeme někam se dvěma náhradníky, tak si tým sedne a hrajeme docela i dobrý fotbal,“ přemítal kouč Podlesí.

Kralupy – Podlesí 1:1 (1:0)

Branky: 38. Krejza – 89. Jandera. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Hanák – Stumpf, Jeřábek. Diváci: 90.

Podlesí: Boudník – Vohradský, Mišun, Vojtíšek, Šrajn, Drašnar, Šlapák, Jandera, Halamai (90. Bambas), Mezera, Hausleitner.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...