Domácí chtěli navázat na úvodní výhru z Hořovic a věděli, že proto musí eliminovat hlavní zbraň soupeře, kterou je kvalitní kombinace. Úkol se dařilo plnit. Hosté si vypracovali pouze jednu šanci, se kterou si ale Pavlík poradil. Naopak Dušníky hýřily aktivitou a výsledkem v poločase bylo dvoubrankové vedení, o které se postarali Šimek se Zdeňkem Houdkem. Po přestávce si ale hosté vytvořili tlak, ze kterého v 55. minutě pramenilo snížení Křížka. Hosté poté ještě více zatlačili domácí, které ale sedm minut před koncem uklidnil Žáček, který z trestného kopu přidal třetí gól. „Bylo to o bojovnosti. Myslím že jsme v závěru měli více sil, což rozhodlo,“ řekl domácí záložník Jiří Slunečko.

ROŽMITÁL – LETY 2:1 PO PEN. (1:1)
Hráči z pod Třemšína byli povzbuzeni vysokým vítězstvím na hřišti silných Černolic, zároveň ale věděli, že je čeká možná ještě silnější soupeř. Rožmitál byl ovšem v duelu fotbalovější. Paradoxně ale udeřili jako první josté, když se těsně před uplynutím první půlhodiny trefil Chalupa. Rožmitál ale dokázal zásluhou Straky, ještě před půlí, srovnat. Druhá půle branku nepřinesla a tak se šlo na penalty. V nich domácí brankář Zrno předčil exligistu Sňozíka, když inkasoval jednou, zatímco jeho kolega čtyřikrát a domácí získali bod navíc. „Byli jsme lepší a i dva body jsou pro nás velmi cenné,“ zhodnotil Šlehofer.

ZDICE – DOBŘÍŠ B 4:2 (2:1)
Dobříšští fotbalisté museli před zápasem ve Zdicích řešit problémy se složením sestavy. K zápasu tak odjeli i se šesti dorostenci, což se odrazilo na jeho průběhu. Domácí na hřišti jasně vládli a velmi brzy získali, po brankách Krůty, dvougólové vedení. Dobříši dal sice ještě před pauzou naději snižující gól Šebka, ale Zdice ve druhé půli rozhodly dvěma rychlými zásahy Krause a Koželuha. Mařík pak už jen v závěru snížil.

CHOTEČ – MILÍN 3:2 (2:1)
Hráči Milína byli kousek od bodového zisku i ve svém druhém vystoupení v sezoně. Ani tentokrát ovšem neuspěli. Po vyrovnaném prvním poločase, ve kterém se nejprve prosadil z penalty chotečský Měchura a krátce po něm milínský Bejček, přišly po přestávce dva rozhodující údery domácích, o které se postarali Struška a Blažek. Milínu se v úplném závěru sice podařilo snížit díky brance Košťála, ale vyrovnat už nedokázal.

KRÁLŮV DVŮR B – NOVÝ KNÍN 3:0 (1:0)
Hlavním problémem Ševců v začátku letošní sezony je koncovka. Po domácím zápase se Zdicemi neskórovali hráči Nového Knína ani v Králově Dvoře, kde se střetli rezervním týmem klubu hrajícího ČFL. Naopak domácí se v koncovce činili. Už v první půli udělali první krok, když se prosadil Bouček. Ševci sice po většinu zápasu drželi se soupeřem krok, ale doplatili právě na špatnou koncovku. Králův Dvůr definitivně rozhodl o své výhře v posledních patnácti minutách, kdy se dvakrát prosadil Bican a uzavřel na konečných 3:0.

KUNICE – SEDLČANY B 2:1 (2:0)
Sedlčanská rezerva nevstoupila do utkání v Kunicích vůbec dobře a už po čtyřech minutách a brance Skály prohrávala. Stejný hráč navíc přidal za dalších třicet minut druhou branku a výrazně přiblížil svému týmu zisk tří bodů. To se nakonec stalo i skutečností, Sedlčany měly po pauze sice velkou převahu, ale dokázaly vstřelil Dvořákem pouze kontaktní branku na 2:1. „Měli jsme ambice na lepší výsledek. Bohužel jsme nezvládli první poločas, který rozhodl. Po přestávce jsme byli jasně lepší, ale bohužel jsme z našich šancí dali jen jeden gól. Myslím, že vzhledem k průběhu zápasu, který nabídl dva rozdílné poločasy, by byla spravedlivá remíza,“ zhodnotil zápas trenér Sedlčan Petr Matoušek.