Trenér Vlastimil Zelenka musel hodně improvizovat ohledně sestavy, neboť do Prahy přijel se čtrnácti hráči. Po úvodním oťukávání začaly oba týmy pálit zostra už v desáté minutě, kdy skóre zápasu otevřela nová posila Tatranu Říha. Sedlčany o něj usilovaly už v létě, dočkaly se ho až nyní a věděly proč. Domácí však hodně rychle odpověděli a v závěru poločasu si vzali vedení na svou stranu.

Fotbalisté Podlesí.
Podlesí přetlačilo plzeňské Černice, dvakrát se trefil kanonýr okresu

Jak Střešovice úvodní dějství skončily, tak začaly i po přestávce, kdy Dřevojan inkasoval potřetí. Sedlčany ale dokázaly rovněž rychle zareagovat a v rozmezí čtyř minut smazaly ztrátu. Poslední trefy zápasu přinesl až závěr utkání, kdy v 82. minutě dokonal Sochůrek obrat hostů. Gólový účet se ale uzavřel až v poslední možné chvíli, kdy domácí útočník stelou z otočky srovnal na konečných 4:4.

Zvolte nejoblíbenějšího fotbalistu okresu za rok 2023
Anketa: Zvolte nejoblíbenější fotbalový klub okresu Příbram

„Škoda výsledkově pokaženého závěru a dvou velkých chyb, které domácí nekompromisně potrestali. Hráči zaslouží pochvalu hlavně za druhou půli, kdy jsme otočili nepříznivý výsledek, a pokud by ještě Štemberk a Brotánek proměnili své vyložené šance, tak jsme si mohli připsat vítězný vstup do sezóny,“ uvedl klubový web Sedlčan. Další duel čeká Tatran v sobotu dopoledne, kdy se střetne se Sezimovo Ústím.

Střešovice – Sedlčany 4:4 (2:1)

Góly Sedlčan: Říha, Štemberk, Sirotek, Sochůrek

Sedlčany: L. Dřevojan – Repetný (46. Chlasták), Plesl, Brotánek, Krůta M. (70. Repetný) – Schwarz (46. Sirotek), Hanuš, Štemberk (70. Sochůrek), Dvořák (70. Schwarz), Říha – Sochůrek (45. Lípa).