Tři body jsou doma, cesta k nim ale byla komplikovanější, než si sami představovali. Hráči Podlesí byli v duelu s Klecany favoritem, avšak vlastní laxností si dělali zápas těžší. „Občas jsou ty zápasy divočina. Z naší strany dobrý vstup, lepší na balonu. Po prvním gólu jsme přestali hrát a soupeři se povedly nějaké věci, potrestali nás a následně se skóre začalo přelévat ze strany na stranu,“ mínil trenér Marek Branžovský.

První poločas skončil jen 1:1. Gólová přestřelka se ale rozjela až po obrátce. Nejprve vrátil vedení Podlesí Vohradský a od trefy Šlapáka v 66. minutě začala na hřišti divoká přestřelka. „Od našeho gólu na 3:1 začala být mela. Fotbal nahoru dolů, který pro nás skončil vítězně,“ přibližoval Martin Polák, který se v utkání prosadil hned dvakrát.

„Chtěli jsme si jít za vítězstvím, kdy jsme si vytvářeli tlak ve druhé půli a byli jsme víc na balónu. Místo toho, abychom si z toho udělali klidné utkání, tak po špatném přístupu nás najednou soupeř potrestá. Možná z naší strany nedůslednost, ale se šťastným koncem,“ uvedl kouč Podlesí po konečné výhře 5:3.

Podlesí – Klecany 5:3 (1:1)

Branky: 18. a 75. Polák, 49. Vohradský, 66. Šlapák, 86. Halamai – 31. Průcha, 72. Vaktor, 77. Bartoš. ŽK: 1:4. Rozhodčí: Stumpf – Hanák, Novotný. Diváci: 60.

Podlesí: Zykán – Trefný, Vohradský (61. Hausleitner), Mišun (86. Branžovský), Vojtíšek, Polák, Šrajn, Drašnar, Šlapák (80. Janů), Halamai, Mezera.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...