Příbramští vstoupili špatně do zápasu. Hráli bez pohybu, navíc vyrobili dvě individuální chyby a Vestec snadno vedl 2:0. „Nutno ale pochválit náš mladý tým, že jsme nesložili zbraně a po dvou krásných gólech Buchty a Srcha jsme srovnali na 2:2,“ konstatoval trenér Spartaku Zdeněk Míka. Jak hostům vzniklo rychle manko, tak ho dokázali také i smazat.

Divoký první poločas pokračoval, Vestec zazdil penaltu, na druhé straně Vošmik promarnil velkou příležitost. Ještě do přestávky skórovaly oba týmy ještě jednou. Buchta rychle vyrovnal po trefě domácího Ježdíka.

Po přestávce už se oba týmy zklidnily. „Po taktické stránce se hra zlepšila na obou stranách. Soupeř měl do 55. minuty navrch, nás mohou mrzet čtyři brejkové situace, které jsme nedotáhli do gólového zakončení,“ smutnil Míka. Zejména průnik Buchy si říkal o gól, brankář Bašta mu ale jeho šanci zlikvidoval. Vestec si přichystal rozhodující úder v 79. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Koláčný a rozhodl o třech bodech pro domácí.

Vestec – Spartak Příbram 4:3 (3:3)

Branky: 13. a 17. Minha, 43. Ježdík, 79. Koláčný – 21. a 45. Buchta, 27. Srch. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Volenec – Babák, Žídek. Diváci: 40.

Spartak Příbram: Bohuslav – Drašnar, Prokeš, Vlasák, Češka, Vošmik, Kadlec, Morav, Buchta, Hejduk (46. Pavlišta), Srch (70. Prokeš).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...