V Dobříši panovala konečně velká spokojenost. Zatímco áčko tápe v krajském přeboru, kde je na spadnutí, tak rezervní tým si nyní mohl ulevit, že odehrál zápas podle jeho představ. „Po dlouhé době splnili kluci všechny pokyny, co jsme po nich chtěli. Vrátili se k agresivní, důrazné hře a hráli fakt dobře. První poločas byl fotbalový z obou stran. Zápas byl rychlý, nekazilo se, nenakopávalo se. Všechny góly jsme dali ze standardek. Takže dobrý a za nás velká spokojenost,“ usmíval se vedoucí týmu Martin Liška.

Velké rozčarování naopak panuje v Nové Vsi pod Pleší, která hrála s Loděnicí a První poločas v jejím podání skončil fiaskem. Nakonec z toho byla prohra 1:5. „Od nás katastrofální výkon po všech stránkách. Všude jsme byli druzí a zasloužená prohra. Po změně stran jsme soupeře přehráli, nicméně už za stavu 4:0 pro něj, kdy přestal hrát. Od nás odchozená první půle,“ uvedl kapitán Jan Petrák.

Rovněž Petrovice prohrály. Zápas si už předehrávaly v pátek pod umělým osvětlením, a i když z Dolních Břežan poražené po výsledku 0:2 tak rozhodně s vědomím, že předvedly velmi sympatický výkon. „Vyrovnaný zápas. Dobře jsme si zahráli na osvětlené ploše. Výsledek je takový, jaký je. S herním vyjádřením ale spokojenost. Ve druhém poločase jsme měli více ze hry, ale nedokázali jsme to proměnit v góly, takže prohra. Všichni z toho máme ale relativně dobrý pocit. Zápas byl odehraný dobře, akorát chyběla koncovka. Na jistotě domácích bylo znát, že měli v obraně bývalého kapitána Slavie Jiřího Bílka,“ mínil brankář nováčka soutěže Vít Zrůbek.

V posledním duelu zažily Sedlčany divočinu. Byť nad posledním Jílovém vedly 2:0, tak po změně stran rázem prohrávaly, avšak v závěru zápasu dokázaly zlomit zápas na svou strany a vyhrály 5:3.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...