Co je nejdůležitější. Šance Dobříše na záchranu v krajském přeboru stále ještě žije. Po víkendu se ale zkomplikovala. Její bytí totiž závisí na počtu sestupujících středočeských zástupců z divize a jedním z ohrožených týmů je příbramská rezerva, která by právě odsunula momentálně Dobříš o patro níž. I proto musí svěřenci Jiřího Rychlíka v závěru sezony mohutně bodovat. Na úvod uhráli remízu s Velimí.

„Hráli jsme dobrý fotbal na výborně kvalitním trávníku. Tam mají povrch výborně připravený. Hra dobrá, líbila se mi. Byl jsem spokojený. Mohli jsme mít tři, máme jeden, taky jsme ale nemuseli mít nic. Za mě ale kladné hodnocení,“ řekl trenér Dobříše Jiří Rychlík.

Jeho svěřenci si ale z Kolínska mohli odvézt klidně tři body. Už ve čtvrté minutě měli hosté dvě šance, ve druhém poločase šli dokonce sami na bránu, avšak je zradila koncovka, tak jako v průběhu celé sezony. Po změně stran byl sám na vápně Junek. Špatné zpracování míče a odskok balonu mu ale zmařil nadějnou šanci. I proto Dobříš s Velimí “pouze“ remizovala.

„Soupeř měl jednu šanci, dva závary. My jsme ale měli čtyři gólové šance a mohli si odvést tři body. Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že budeme mít bod, tak budu rád. Po průběhu utkání jsme z toho v realizačním týmu takoví rozpačití,“ přiznal trenér Rychlík. Dobříš se musí v posledních třech kolech dostat před Mnichovo Hradiště, nebo doufat v mohutný finiš Nespek či Čáslavi v jejich divizních skupinách.

Velim – Dobříš 0:0

ŽK: 2:3. Rozhodčí: Mižič – Šestořád, Pipek. Diváci: 133.

Dobříš: Weber – Procházka, Pokorný, Talůžek, Puchmajer, J. Šrain, Junek, Janda, Boudník (65. Petrlík), Macháč, V. Šrain.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...