„Fotbalovému oddílu SK Hořovice se podařilo zareagovat na konec soutěží uspořádáním velmi kvalitně obsazeného turnaje pro dorosteneckou kategorii. Novinkou pro letošní ročník je kromě staršího i zapojení mladšího dorostu,“ prozradil Jindřich Landa z kolektivu pořadatelů.

Týmy odehrají celkem šedesát utkání o víkendech od 22. května do 20. června. „Letošní účast se podařilo zkvalitnit přihlášením týmů FC Písek, FC Rokycany a Petřín Plzeň, hrajících druhou nejvyšší soutěž v Čechách. Zbylé účastníky doplňují pořadatelé z Hořovic, dále ABC Braník a Tatran Sedlčany (bude reprezentantem Příbramska pozn. red.) z divizních soutěží,“ uvedl Landa.

V Hořovicích konečně využijí novou umělou trávu, která projde zatěžkávací zkouškou. Do hlediště se možná dostanou i diváci, domácí tomu věří. „SK Hořovice zve na utkání, pokud bude alespoň částečně povolena kvóta pro diváky, všechny fanoušky. O jednotlivých kolech turnaje budou probíhat pravidelné reportáže společně s bohatou fotogalerií na hořovickém webu a v regionálních mutacích Deníku,“ dodal Jindřich Landa.