Milín se tentokrát vyvaroval problému z posledních kol, kdy mu vždy trvalo přibližně dvacet minut, než se dostal do tempa. Nyní na soupeře vlétl a po čtvrthodině hry si vybudoval bezpečený dvougólový náskok. „Poprvé jsme doma nezaspali začátek a ve čtrnácté minutě jsme vedli 2:0, což si myslím, že rozhodlo. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Pak už jsme se vyvarovali chyb a soupeře jsme nepouštěli k ničemu, což se nám podařilo až na začátek druhé půle,“ pochvaloval si domácí záložník Luboš Kunc.

Karel Krejčí hodnotí duel s Admirou
Konkurence se zvýšila. Střídající hráči přinesli energii, těší Krejčího

O dva góly domácího celku se postaral hvězdný Václav Kadlec. V obou případech zužitkoval centr ze strany. V prvním případě se výborně trefil, ve druhém pak dohrál celou situaci a Milín se díky němu mohl uklidnit hned zkraje zápasu. Začátek druhé půle ale patřil hostů. Sám Kunc přiznal, že si domácí o kontaktní gól koledovali, avšak Libiš ukázala, že venku zažívá mizerný podzim a tak po jejím tlaku udeřil na druhé straně Hájek a bylo po zápase.

Definitivu domácím dodal v 62. minutě Vetešník, který držel unikajícího soupeře za dres, zmařil zjevnou brankovou příležitost přibližně deset metrů před vápnem a rovnou viděl červenou. Domácí pak vystřídali až na brankáře Kubíka kompletně celou lavičku a v poklidu si doma došli pro další tři body. Jejich bilance za osm kol je sedm výher a jedna porážka. „Zatím nám vše vychází, šlape, daří se nám. Těžší zápasy ale teprve přijdou Sokoleč, Tochovice. Každý se bude hecnout a předvést co nejlepší výkon,“ mínil Kunc. Milín nyní postupně vyzve všechny tři regionální rivaly. Zajede na Dobříš, pak hraje s Tochovicemi a na závěr trilogie zamíří do Sedlčan.

Milín – Libiš 3:0 (2:0)

Branky: 4. a 14. Kadlec – 55. Hájek. ŽK: 1:1. ČK: 0:1. Rozhodčí: Petrýsek – Kohout, Prosr. Diváci: 150.

Milín: Štěch – Kvída, Maršík (63. Bican), Mazuch – Soldát, Rom (78. Vrkoč), Kunc (71. Dolejš), Pohořálek, J. Obdržal (84. Hájek) – Kadlec (57. Zákoucký).