„Zase neproměňování našich možností. Samozřejmě i soupeř měl šance. První půle nějaká, snesla nějaké měřítko. Druhá už za mě horší, už nebyla moc koukatelná. Dojeli jsme na zahazování příležitostí. Šrajn měl tři ložené šance, ale nic z toho nevyprodukujeme. Koncovka je to, co musíme zlepšit a nedostávat laciné góly,“ shrnul utkání kouč Podlesí Marek Branžovský.

Fotbalisté Sedlčan.
Spalovač šancí řídil kanonádu Sedlčan. Sezimovo Ústí odjelo s debaklem

„Určitě jsme nepodali žádný dobrý výkon. Myslím, že se na nás podepsalo trošku počasí a tréninková skladba v uplynulém týdnu. Každé vítězství je cenné. Jsem za něj rád, co se ale týká herní složky, tak máme na čem pracovat. Hlavně na té pohybové, nebyli jsme dynamičtí a agresivní v soubojích. Měli jsme pomalejší přístup k soupeři. Máme měsíc na to, abychom vše vyladili. Zatím spokojenost jen s výsledkem,“ uvedl trenér Tochovic Petr Janota.

Stratég Podlesí si pochvaloval alespoň, že utkání dalo jeho svěřencům alespoň něco po fyzické stránce. „Po herní jsme střetli s kvalitním soupeřem. Ať je to Tochovicích, jak chce, tak mají pořád kvalitu,“ řekl Branžovský.

Fotbalisté Dobříše absolvovali soustředění na Šumavě.
Dobříš nabírá kondici v Nových Hutí. Překvapují mladíci Diviš a Nevosad

Celek z I. A třídy si opět testovat změnu systému z 3-5-2 na 4-1-4-1 určitých pasážích zápasu. Zkoušíme, jak nám jde bránit a jak rozehrávat. Z čeho jsme v systému nebezpeční. K tomu individuální kvalitu. Ne s každým se dá hrát, nastínil kouč. Góly ale dávaly pouze Tochovice. V jejich dresu se prosadil dvakrát Pazderník a rozhodl o výhře svého týmu 2:0.

Tochovice – Podlesí 2:0

Góly Tochovic: Pazderník 2.