„Mirka Slepičku, podobně jako Tomáše Zápotočného (rovněž nastupuje za A mužstvo Spartaku Příbram), znám od jejich sedmi let, kdy jsem se velmi malým dílem podílel na jejich vývoji, když jsem pomáhal Josefu Csaplárovi, který je trénoval. Velmi si cením, že Mirek chce hrát na Spartaku, kde hrával i jeho děda,“ těší prezidenta klubu Vladimíra Králíčka, který si od příchodu zkušeného osmatřicetiletého útočníka hodně slibuje.

„Očekávám, že na hřiště přinese samozřejmě kvalitu, spoustu gólů, ale zároveň, že bude velkým vzorem naše mladé odchovance a přispěje k jejich fotbalovému vývoji,“ prozradil Králíček s dovětkem, že Slepička by měl navzdory svým trenérským povinnostem u rezervního týmu 1. FK Příbram být k dispozici pro drtivou většinu podzimních zápasů Spartaku v I. A třídě.

A to i pro ten úvodní, který Spartak Příbram odehraje v neděli v Mníšku pod Brdy. Výkop tohoto utkání je totiž v 17 hodin, zatímco 1. FK Příbram B se v první kole FORTUNA:ČFL skupiny A představí v Karlových Varech sice ve stejný den, ale už od 10:30 hodin.