„Za výhru jsme rádi. Z předchozích čtyř zápasů jsme měli pouze bod. Vzhledem i k postavení soupeře v tabulce, tak jsme rádi, že se nám podařilo utkání výsledkově zvládnout,“ uvedl k výhře kapitán Lukáš Brotánek.

Cestu za třemi body si ale Sedlčany v průběhu zápasu samy komplikovali. Po vedoucí brance Kdolského z penalty domácí rychle odpověděli. Hosté si vzali ještě do přestávky vedení zpět díky Štemberkovi.

„Pomohlo nám, že jsme se dostali do vedení, i když soupeř srovnal. Před přestávkou jsme ale po chybě gólmana dali jednoduchý gól, který jsme si zasloužili za napadání po většinu prvního poločasu,“ mínil Brotánek.

Když v 60. minutě zvyšoval Říha na 3:1 pro Sedlčany, zdálo se, že tři body poputují do města hermelínu, avšak přišla penalta i pro Průhonice a Tatran musel opět zabrat. Po gólu Sirotka se už ale hosté definitivně uklidnili a zvítězili 4:2. „Ve druhé půli jsme odskočili na rozdíl dvou gólů. Průhonice sice snížily, ale po další hrubce brankáře jsme dali na konečných 4:2,“ upřesnil sedlčanský kapitán.

Průhonice – Sedlčany 2:4 (1:2)

Branky: 24. Horváth, 68. Škarda (p) – 22. Kdolský (p), 43. Štemberk, 60. Říha, 74. Sirotek. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Nehasil – Kubečka, Suchý. Diváci: 95.

Sedlčany: Dřevojan – Repetný, Brotánek (78. Plesl), Krotil, Novotný – Kouklík (73. Hofman), Kdolský (69. Habart), Říha (83. Schwarz), Hanuš, Sirotek – Štemberk (69. Lípa).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...