JÍLOVIŠTĚ – TOCHOVICE 6:2 (1:0)
První poločas zápasu mezi Jílovištěm a Tochovicemi nenaznačoval, že by se mělo jednat o jasnou záležitost. Domácí sice měli převahu a šli také po patnácti minutách a brance Václava Janouška do vedení, ale Tochovice držely se soupeřem krok. „Soupeř byl lepší. Bohužel branku, kterou vstřelil, jsme mu doslova darovali. Ale ani náš výkon nebyl špatný a dokázali jsme si vytvořit šance,“ řekl tochovický trenér Miloš Nepivoda

Hned po přestávce ovšem přišla černá pětiminutovka, během které hosté inkasovali od Václava Janouška, Siegla, a Františka Janouška tři branky. „Vůbec si nedovedu vysvětlit, co se stalo,“ nechápal Nepivoda. Tochovice zápas přesto nezabalily a dokázaly zásluhou Slačíka a Huni vykřesat malinkou jiskřičku naděje. Poslední slovo ale mělo Jíloviště, konkrétně Siegl, který přidal ještě dvě branky, zkompletoval hattrick a pečetil tochovický debakl.

MNÍŠEK POD BRDY – PETROVICE 3:0 (2:0)
Petrovice se v Mníšku musely vypořádat se ztrátou klíčového hráče Štěpána Štemberka, což bylo citelné oslabení. „Bohužel jsme udělali administrativní chybu, když jsme Štepána nasadili do utkání poháru, přestože byl v trestu za vyloučení. Hráče jsme sice vykoupili, ale něco nebylo administrativně v pořádku a tak neměl nastoupit,“ popsal problém petrovický trenér Libor Štemberk.

Přestože Petrovice nepodaly špatný výkon, v prvním poločase inkasovaly dvě branky, které určily ráz utkání. Po pauze sice takřka okamžitě snížil z penalty Ondřej Štemberk, ale vyrovnat se hostům v následujícím průběhu nepodařilo. Naopak dvacet minut se trefil Kindel, který zpečetil tři body pro Mníšek. „Naše hra nebyla špatná. Ve druhém poločase jsme si vytvořili tlak, ale bohužel nemáme štěstí v koncovce. Takže výkon pozitivní, ale body žádné. V dalším střetnutí už bychom potřebovali zabodovat,“ zhodnotil Libor Štemberk.

PODLESÍ – JÍLOVÉ 3:0 (1:0)
Podlesí je v posledních zápasech na vítězné vlně, což potvrdilo i v zápase proti Jílovému. Domácí nakročili k prodloužení své vítězné šňůry už v prvním poločase, kdy byli velmi aktivní, za což byli odměněni těsně po uplynutí první půlhodiny, kdy Hájek využil nedorozumění stopera s brankářem a v pohodě otevřel skóre. Poté zahrozili i hosté, ale Poplštejn vytáhl proti střele, která mířila do šibenice parádní zákrok. To bylo ze strany hostů všechno. Podlesí mělo utkání pod kontrolou a v posledních dvaceti minutách přidalo ještě dvě branky, o které se postarali Branžovský a podruhé v zápase Hájek.

„Byli jsme fotbalovější a vyzrálejší. Jílové má sice kvalitní, ale velmi mladý kádr, což hrálo v zápase podle mého názoru důležitou roli. Vyhráli jsme zaslouženě,“ řekl předseda Podlesí Radim Černohorský.