Začněme u Petrovic, které se představily na trávníku osmé Nelahozevsi, odkud si odvezly šestku. Na té se dvakrát podíleli domácí hráči Holý a Jindřich, jednou pak Krejza a Kučera. O čestný úspěch hostů se postaral Štemberk, který se v závěru první půle prosadil z penalty nařízený za faul na Martina Chlastáka.

V jasnou záležitost se nakonec proměnil i souboj vedoucího Komárova a Tochovic, které sice téměř celý poločas vzdorovaly, ale v jeho závěru se trefil komárovský Kolář a po přestávce už favorit dominoval. Dvakrát se prosadil Srp a skóre na konečných 4:0 uzavřel svou druhou brankou Kolář.

Nejblíže bodů tak bylo Podlesí, které doma s Jílovištěm nabralo ale za necelou hodinu hry dvoubrankové manko, které ve zbytku zápasu dokázalo zásluhou Ondřeje Drašnara pouze zkorigovat na 1:2.

I. B třída: Jarolím dostal Knín do problému