Daleké Dušníky dvakrát zkraje jara prohrály a tak potřebovaly nutně bodovat, což se jim k překvapení všech povedlo. Proti doposud stoprocentnímu Královu Dvoru na jaře uhrály totiž cennou remízu. Hosté šli sice do vedení, vydrželo jim ale pouze necelých deset minut, než se trefil Zavoral a vystřelil domácím první jarní bod v sezoně.

Zaváhání rezervy Králova Dvora mohl využít Milín. Druhý tým tabulky měl hostit Petrovice, avšak utkání muselo být kvůli nezpůsobilému terénu přeloženo. Hrát se bude první květnovou středu. Celý víkendový program I. B třídy odstartoval v Rožmitálu pod Třemšínem a domácí se dočkali prvních vstřelených gólů na jaře, nicméně podruhé za sebou odcházeli bez bodového zisku.

Hosté z Cerhovic sice vedli po poločase pouze o jednu branku, po poločase ale předvedli produktivní dvacetiminutovku, ve které rozhodli o vítězství. Domácí marně dotahovali a nakonec pouze snížili na konečných 2:4.

Čtyřikrát v zápase inkasovala i Nová Ves pod Pleší. „Utkání v Jinočanech obětujeme a budeme se soustředit na další kolo s Rožmitálem,“ avizoval dopředu kapitán Jan Petrák. Podle toho duel poblíž Prahy dopadl a domácí snadno vyhráli 4:1. Hosté přijeli pouze se základní jedenáctkou a museli se obejít po celých devadesát minut bez střídání. Alespoň v závěru se gólem z penalty prosadil Held.

Vysokou výhru zaznamenala rezerva Dobříše, jež si doma poradila s Tlusticí 4:0 a poskočila rázem do klidného středu tabulky.. O dva údery v rozmezí dvou minut se v prvním poločase postarali Rehák se Škodným, po změně stran se trefil trenér A-týmu Dort a skóre v závěru zápasu uzavřel Čihák. Tři body si připsalo také záložní družstvo Sedlčan, jež si poradilo doma s Lety hladce 3:0.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...