Nová Ves pod Pleší prošla na podzim řadou změn. Teprve nyní se ale ukazuje, že si vše již sedlo. Výhra nad oslabenými Dolními Břežany se sice počítá, nicméně mnohem lepší výkon přišel v domácím utkání proti Jílovému, které parta okolo kapitána Jana Petráka zvládla 4:1 a dávala přitom jeden hezčí gól než druhý.

„Mančaft pochopil, že musíme hrát ze zabezpečené obrany v bloku. Hraje se nám takhle lépe. Na držení míče byl soupeř lepší. První půli dokonce i herně, ve druhé zase my,“ uvedl Petrák. Za domácí skóroval i brankář Jaroslav Novák, který se prosadil z penalty. V posledních vteřinách zápasu zase přišel o čisté konto.

Dobře rozehraný zápas mělo také béčko Dobříše, které už v sedmé minutě poslal do vedení Chýla. Hostů z Letů ale stihli ještě do přestávky vyrovnat a následně po obrátce otočit. Navíc jim v brance zachytal výborně veterán Sňozík. Domácí tak doma přišli o svou neporazitelnost a poprvé v sezoně na vlastním trávníku klopýtli.

„Zápas pro nás smolný. V prvním poločase jsme měli náznaky, ale zakončení jsme řešili špatně. Ve druhém poločase podržel soupeře brankář Sňozík. Podobný duel jako s Loděnicí, akorát jsme teď měli smůlu. Chybí nám šťáva, zápal, víc bojovnosti. Není to dobré. Potřebovali jsme vyhrát, ale bohužel,“ smutnil za Dobříš Martin Liška.

Nejhorší výsledek uhrály Petrovice, které musely proti béčku Králova Dvora od začátku dotahovat. Domácí měli zápas plně od začátku do konce pod kontrolou a odmítli jakékoliv komplikace, navíc postupně sami navyšovali náskok, až vyhráli 4:0.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...