Jako první vstoupily do jarní části sezony Petrovice. Do duelu s Tlusticí ale musely řešit složení sestavy, protože před zápasem nasčítaly hned jedenáct omluvenek. „Silně nestandardní. Sestava se sháněla horko těžko. Doplatili jsme na organizovanou hru,“ mrzelo Víta Zrůbka, který tentokrát sledoval utkání z lavičky.

Za stavu 0:0 nastřelily Petrovice dvě tyčky. Zatímco na druhé straně si daly vlastní gól a pak už se jen vezly. „Místo toho, abychom vedli, tak jsme udělali hrubé chyby v obraně a poločas skončil 0:3. V tom druhém navíc přišla zbytečná červená karta a už se jenom dohrávalo,“ litoval Zrůbek. Hosté nakonec odjeli s výpraskem 0:5.

Mnohem veseleji se domů vracela Nová Ves pod Pleší, která uhrála výhru v Hořovicích. Tam se dlouho hrálo vyrovnaně, až v poslední čtvrt hodině hosté dvakrát udeřili a zvítězili 3:1. „Náš výkon mě mile překvapil. V jedenácti lidech jsme zvládli utkání velmi dobře. Pořád máme v hlavách, že musíme nahnat co nejvíc bodů a hrajeme o sestup,“ uvedl kapitán Jan Petrák.

Naopak v Dobříši byli po utkání s Jílovém hodně rozčarovaní. Domácí dvakrát sice snížil na rozdíl jedné branky, ale to bylo z jejich strany všechno a nakonec prohráli 2:3. „Upřímně žádná sláva. Tohle byl zápas, kdy jsme měli bodovat a vyhrát, což se nám nepovedlo. Výkon nic moc. Chyběla tam bojovnost. Soupeř na nás vlítl, ve třetí minutě jsme inkasovali, pak jsme dostali dva góly z dálky. Oba krásně trefené, dotahovali jsme, ale z naší strany to nebyl výkon, který bych si představoval,“ komentoval utkání vedoucí týmu Martin Liška. Poslední zástupce z Příbramska, Sedlčany, uhrály remízu v Letech.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...