Důležitý krok směrem k upevnění čtvrtého místa a zároveň si udržet kontakt na týmy před sebou udělala Nová Ves pod Pleší. Dlouho bezbrankové utkání rozhodl až v šedesáté minutě Srp, jehož trefa se nakonec ukázala jako vítězná domácí díky ní brali tři body.

„S Loděnicí se hrál celkem vyrovnaný zápas. Šance byly na obou stranách. Oni měli jednu velkou v první půli. My taky, když šel Pavel Krása třikrát sám na branku a nedal. Hosté zahodili i penaltu a o chvíli na to jsme dali šťastný gól a vyhráli,“ řekl za Novou Ves pod Pleší Petr Voborník.

Hodně potřebné tři body v boji o záchranu si připsala rezerva Sedlčan. S předposledním Jílovém se dlouho tahala o body a ještě v 84. minutě přišla o vedení, když domácí srovnali na 2:2. Hosté ale v hektickém závěru přidali ještě dvě branky a odvezli domů důležitou výhru v boji o záchranu.

Kdo má naopak jistý sestup, jsou Petrovice a Dobříš B. Poslední tým tabulky schytal doma kanára od Dolních Břežan a béčko Dobříše prohrálo s záložním týmem Hořovic, když až v závěru snížil Chýla. „Jeden z našich lepších zápasů na jaře. Výkon nebyl vůbec špatný, ale opět jsme nevyhráli. Shořeli jsme opět na neproměňování šancí. Co jsme schopni nedat, je katastrofa. Zradila nás koncovka,“ shrnul vedoucí týmu Martin Liška.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...