Předchozí
1 z 2
Další

V Sedlčanech si jako jednu z priorit pro jaro dávají záchranu B-týmu v B třídě. Předposlední celek získal na podzim pouhých šest bodů, hned polovinu zisku, co za celou první polovinu, ale uhrály nyní v Teplýšovicích, kde cennou výhru vystřelil čtvrt hodiny před koncem navrátilec do klubu Vladimír Schwarz. „Docela bojovný zápas, takový nahoru dolu. Dali jsme gól a pak jsme zápas ubojovali,“ sdělil střelec vítězné trefy.

Podlesí doma vynulovalo dalšího favorita
Tři body i bez opor. Podlesí v záchranářské misi porazilo Vestec

Při rozhodujícím okamžiku zápasu si počínal jako zkušený střelec. Tváři v tvář gólmanovi si počkal na pohyb brankáře a pod jeho nohou otevřel skóre. „V těchto situacích na zadní tyči se ocitám často a je to tam. Koukal jsem před bránu, ale nakonec to tam nešlo, tak jsem míč poslal na zadní,“ řekl 21letý střelec k úvodní brance.

Velký podíl měl i na té druhé. Sám nejdřív zkoušel střílet, ale následně objevil volnějšího Habarta, který pečetil výhru Tatranu „Věděl, že nemůžu vystřelit, protože bych byl zablokován, tak jsem míč poslal na Habiho a ten v klidu proměnil taky na zadní, takže v pohodě,“ usmíval se navrátilec v sedlčanském dresu. V druhém duelu skupiny D rozstřílel vedoucí Sedlec-Prčice doma Divišov 6:1. Hattrickem se blýskl Martin Hájek.

Milín zničl Králův Dvůr na jeho půdě.
Kunc opět řádil. Cábelíky sestřelil čtyřmi góly. Milín útočí na druhé místo

Ve skupině E se hrály vyrovnanější zápasy. Ve dvou z nich byla k vidění vždy jen jedna branka. Dobříši vystřelil tři body v závěru prvního poločasu gólem z penalty Weber, Rožmitálu zase Vlasák, který se trefil rovněž chvíli před odchodem do šaten. Těžký start měla doma Nová Ves. Proti vedoucím Psárům byla téměř bez šance nakonec odešla poražena 0:3. „Ony mají oproti všem o třídu lepší mančaft. Čekali jsme to upřímně ještě horší,“ přiznal kapitán Jan Petrák. V souboji dvou nejhorších celků prohrály Jince na půdě předposledních Neumětel 1:3 a zůstaly tak přikovány na s pěti body na chvostu tabulky.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...