Sedlec-Prčice navázal ovládl poslední dva souboje o čelo, když porazil Říčany i Jevany. Předchozí úspěchy potvrdil doma s posledními Velkými Popovicemi, které doma porazili 5:1. Přesto se kapitánovi Mariánu Prchlíkovi výkon týmu trochu nezdál. „Ne, že bychom je podcenili, ale chyběla nám lehkost,“ mínil lídr týmu. Důsledkem toho byl i první inkasovaný gól na domácí půdě.

Podlesí doma vyhrálo nad Milínem 2:0
Video, Foto: Překvapení I. A třídy. David z Podlesí porazil milínského Goliáše

Podle kapitána dělalo Sedlci potíže jeden na jednoho. Hosté skórovali z brejku. Nicméně i přesto, že svítilo sluníčko a domácí měli pomalejší trávník, než by potřebovali, tak si už připsali pátou výhru v řadě a ač původní plán byl skončit do třetího místa, tak nyní už chtějí Prčičtí skončit po podzimu na prvním místě. Sedlčany ve stejné skupině prohrály v Křivsoudově po proměněné penaltě domácích.

Rezerva Dobříše navázala na výkon A-týmu a i ona dokázala doma vyhrát, když porazila trápící se Rožmitál pod Třemšínem. „Byli jsme celý zápas lepší. Utkání mělo skončit mnohem větším rozdílem. V první půli jsme měli velkou převahu, mraky šancí, bohužel jsme je nedali,“ mínil kapitán Martin Liška. Klíčový byl podle něj gól na 2:0, po kterém už hosté rezignovali. V závěru sice měli šanci kapitánem Hofmanem, ale to bylo v jejich podání vše. Domácí nakonec vyhráli 3:0.

Sedlčany doma přehrály Velim 4:1
Obrazem: Sedlčany drží domácí vlnu výher. Přehrály i loňského vítěze soutěže

Třígólovým rozdílem porazila také Nová Ves pod Pleší Tlustici a opět předvedla konsolidovaný výkon v defenzivě. „Řekli jsme si, že budeme pořádně bránit už od středu a nebudeme lítat za každým gólem, jako před tím. I přes vedení jsme se soustředili, abychom gól nedostali,“ uvedl Petr Voborník. Domácí nakonec zvítězili 4:1. „Konečně se nám podařilo vyhrát trošku na brejky. Před tím to bylo naopak, že jsme bušili a dostávali jsme takhle góly,“ dodal 38letý zkušený hráč Sokola. V posledním utkání zachraňovaly Jince v závěru alespoň bod v Jílovém.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...