„Sazba zatím nebyla vyčtena, nějaká částka ale za něj bude. Nedá se nic dělat,“ usmíval se po zápase Prchlík. A měl důvod proč. Hosté zvládli derby na výbornou, zatímco domácí zcela propadli. Výsledek 5:0 hovoří za vše. „Od začátku jsme na Votice vlétli. Ony nevěděly, co hrát, jak se k tomu postavit. Branky jsme dávali postupně. Jedinou šanci měli v závěru prvního poločasu. Domácí fanoušci i trenér po zápase hovořili, že jsme byli jasně lepší,“ řekl kapitán Sedlce.

Jeho slova potvrdil i kouč domácího celku Michal Budil. „Utkání bylo od nás nezvládnuté po všech stránkách. Tohle si domácí fanoušek nezaslouží,“ zmohl se trenér Votic. Celek z Benešovska se utápí v krizi a s postupem času se projevovala i v duelu se Sedlcem-Prčicemi. „Po druhém gólu sami vycítili, že už nemají silu něco udělat,“ všiml si Prchlík. Domácí se dostali do jediné šance v koncovce druhého poločasu. To bylo ale od nich vše.

„Derby je derby. Zvládli jsme ho. Po velice dobrém výkonu jsme domácí nepustili téměř k ničemu a celé jsme to korunovali pěti brankami. Naprosto zaslouženě jsme zvítězili,“ uzavřel Prchlík. Zatímco Sedlec-Prčice se posunul do klidného středu tabulky, tak Votice nadále zůstávají poslední.

Votice – Sedlec-Prčice 0:5 (0:2)

Branky: 9., 28. a 62. Prchlík, 54. a 83. Pištěk. ŽK: 3:1. Rozhodčí: Čermoch – Mrkvička, Šíma. Diváci: 168.

Votice: Šanda (65. Tábořík) – Baťha, Sládek, Horváth (46. Říha), Daniel, 46. Kramný (Matoušek), Homolka. V. Budil, Písařík, Radačovský (32. Mudra), Navrátil.

Sedlec-Prčice: Nerad – Novák (46. V. Kabíček), Sedláček, Pištěk, Prchlík, Raček (84. Podzimek), Všetečka (84. Šimák), Hájek (70. Kaprál), Kaňka. D. Kabíček, Rataj.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...