V září na tým Sedlce-Prčic přišel útlum a stále a navázat na výkony, kdy z prvních čtyř zápasů tři vyhráli, se mu stále nedaří. Třikrát odešel bez vstřelené branky. Nyní hrál dvakrát po sobě 1:1, když se o obě trefil postaral kapitán Marián Prchlík. „ Chybí nám energie, síla, dravost, chuť po gólech. Vůbec se nedostáváme do pořádných šancí. Bez nich to hrát nejde. Soupeři jsou zkušení a docela snadno nás brání,“ kouše těžko lídr nováčka fotbalové I. A třídy.

Jednatřicetiletý kapitán Sedlce-Prčic konečnou remízu bral, ale rozhodně chtěl, aby jeho družina byla doma stoprocentně úspěšná. „„Bod jsme zachránili, ale pro nás je to málo. Sbírat je po remízách je tedy dost blbé. Pět zápasů jsme nevyhráli. Že bychom byli nějak spokojení, to nejsme,“ prohlásil Prchlík po domácí remíze s Jinočany.

Podle jeho slov si hosté z Jinočan přijeli do Sedlce pro remízu a s bodem byli spokojeni. „Nic se mu nechtělo, čekal na jeden brejk. Na začátku druhého poločasu jeden využil. Až pak jsme se probudili. Náš výkon nebyl optimální. Určitě jsme ztratili dva body, protože jsme zaspali první poločas,“ uvedl Prchlík, který se v 78. minutě postaral o vyrovnání.

Sedlec-Prčice – Jinočany 1:1 (0:0)

Branky: 78. Prchlík – 48. Pospíšil. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Palek – Divilek, Špicl. Diváci: 167.

Sedlec-Prčice: Nerad – Sedláček, Pištěk, Prchlík, Raček, Všetečka, Davídek, Hájek, Kaňka, Kabíček (75. Novák), Rataj.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...