Slepčika se proti Kladno prosadil hned dvakrát. Lépe však začali hosté, brzy vedli zásluhou Čermáka a pak zvýšil Duda. Kdyby proměnili svoje šance také Truhlář nebo Bokša, mohlo být asi rozhodnuto, ale nestalo se a v poslední minutě poločasu udeřil poprvé Slepička – 1:2.

Zlom v zápase přišel v 63. minutě, kdy byl po domácím rohu zasažen do hlavy brankář Cimrman a s krvavým zraněním úst musel do nemocnice na šití. Kladno jiného gólmana nemělo, Ševce musel s áčkem na divizní mač do Štětí, a tak šel mezi tyče jinak obránce Janda. Vedl si dobře, ale v deváté minutě nastavení ho domácí po standardce překonali a Slepička zblízka vyrovnal.

"Vstup do utkáni nám nevyšel a soupeř šel do vedení. Snažili jsme se po inkasovaném gólů o brzké vyrovnání a vytvořili jsme si tři brankové příležitosti, šance jsme ale nevyužili a přišel další trest. Pokračovali jsme dal v aktivní hře a gólem Slepičky snížili na 1:2. Druhou půli ovlivnilo zranění brankáře Kladna, kdy se hra přerušila na deset minut. Po této přestávce se nám nedařilo dostat se do tempa, nakonec jsme vyrovnali Slepičkou na konečných 2:2," shrnul trenér Spartaku Zdeněk Míka.

„Kluci se zlobili, že stál v ofsajdu, já jsem na tohle ale opatrný a počkám si na záběr kamery. Každopádně kdybychom proměnili šance, tohle jsme nemuseli řešit. I tak ale kluky za výkon v zápase chválím, odmakali to a výkon byl velmi dobrý,“ hodnotil jeden z trenérů Kladna Tomáš Vincenc.

Spartak Příbram – Kladno B 2:2 (1:2) 

Branky: 45. a 90. Slepička – 4. Čermák, 19. Duda. Rozhodčí: Kurka. Diváků: 90.

Spartak Příbram: Poplštein - Prokeš, Hotový, Tarczal (13. Kadlec), Vošmik, Zápotočný, Češka (77. Dvořáček), Jeník, Morav (61. Spousta), Srch (90. Hejduk), Slepička.

Kladno B: Cimrman (55. Janda) – Kácl, Noll, Abrham, Veiner – Truhlář, Bokša, Slabý, Jančí (90. Čapek) – Duda, Čermák.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...