Než se stačili hráči pořádně zahřát, tak už prohrávali. Sedlčany musely lovit míč dvakrát z branky, sotva zápas začal. „Bylo to o našich chybách. V páté minutě jsme prohrávali 0:2, kdy jsme nechytli začátek. Pak se nám hrálo hůř. Góly jsme jim ale víceméně darovali,“ komentoval hrůzostrašný vstup do zápasu trenér Vlastimil Zelenka.

Příbram prohrála s Táborskem v přípravě 0:2.
Video, foto: Příbram naskočila zpět. V Táboře ale vyšla naprázdno

Kvalita soupeře se zkrátka projevila hned zkraje zápasu a domácí se pak jen těžko dostávali do zápasu. „Hráváme s ním pravidelně a tentokrát byl nejsilnější. Ukázalo se, že na divizi dobře posílil a má v týmu tři, čtyři kvalitní hráč. Prohráli jsme zaslouženě,“ uznal kouč Sedlčan.

Že by ale byla na umělé trávě Tatranu k vidění nějaká hromada šancí, to ne. Komárovští ale byli efektivnější a projevila se jejich kvalita. Utkání nakonec dopadlo výhrou hostů 1:4. „Spartak dostal devítku, takže jsme nedopadli až tak hrozně,“ usmál se s nadhledem Zelenka. Sám ale přiznal, že s dosavadním průběhem zimní přípravy spokojen být nemůže a to zejména kvůli nízkému počtu hráčů, se kterým jí absolvuje.