Podlesí stejně jako minule proti Vestci postrádalo důležité kvarteto ze základní sestavy včetně kapitána Drašnara, Šlapáka či posledně zraněného Valty. Na hřišti už se objevil Mišun, který ale bude následně opět chybět. I s ním ale v sestavě umožnili hosté domácím, že se nečekaně lehce dostával jejich soupeř do šancí. Výborný brankář Boudník ale udržel střelce Slaného na uzdě.

O Podlesí se bude zdát určitě mladému Kopřivovi, jenž po ráně loktem měl v obličeji obrovskou bouli a musel ze hřiště. Naštěstí pro domácí dorazil áčkař Dohnanský a nahradil teenagera na hřišti. Hektický byl závěr poločasu, kdy se slánskému Petru Dandovi povedlo dostat míč do brány, kousek za čáru, což potvrdil i asistent. Jenže opora hostů Mišun měla jiný názor, rozhodčímu na lajně vynadala. „Co to tam máváš ty ******!“ řekl 33letý zkušený hráč se zkušenostmi z Celtiku Glasgow a byl vyloučen. Určitě tak bude chybět hostům v dalším důležitém utkání s Rakovníkem.

Zpět k zápasu. I přes protesty Mišuna gól platil, nicméně Podlesí i v deseti vyrovnalo Vohradským v 64. minutě a ke kýženému bodíku bylo blízko. Slaný dál zahazovalo šance, Boudník vychytal unikajícího Herčíka, který si později došel pro faul a penaltu proměnil opět Petr Danda.

„Tým musím pochválit, herně to bylo hodně dobré, jen jsme měli problémy s brankářem hostů, který soupeře držel a doslova brutálně nás vychytal. Naše výhra je ale zasloužená,“ hodnotil trenér Slaného Radim Vavroch. „Utkání nebudu komentovat, protože bych musel komentoval úplně jiné věci,“ řekl kouč hostů Josef Blažek.

Slaný B – Podlesí 2:1 (1:0)

Branky: 44. a 77. (p) Danda - 64. Vohradský. ŽK: 2:1. ČK: 0:1. Rozhodčí: Pudil – Poklop, Babák. Diváci: 60.

Podlesí: Boudník – Vohradský (78. Hnízdil), Mišun, Vojtíšek, Skočdopole (62. Hyspecký), Šrajn, Buch, Jiránek. Mezera, Branžovský (18. Hanáček), Trefný.