Tuchoměřice mají výborně rozehranou sezonu a s Rakovníkem bojují o postup do krajského přeboru. Roli favorita splnily i v Podlesí, kde od začátku na domácí vlétly a dělaly jim velké problémy.

„V prvním poločase nás hosté přehrávali nacvičeným stylem, který mají. Vůbec jsme se nechytali. Jejich útočníci sbíhali, sklepávali či dávali krosové míče, což nám dělalo problémy a minimálně z toho padla jedna branka. Těžko jsme se s tím vyrovnávali, než jsme přišli na co si dát pozor,“ přiznal brankář Podlesí Lukáš Molnár.

Hosté si ale dokázali v úvodním dějství vytvořit dvougólový náskok, který si po změně stran pohlídali. „Tuchoměřice měly dost času, aby hrály svou hru. Ve chvíli, kdy jsme je začali dostupovat, tak se obraz hry diametrálně změnil. Bohužel už jsme nestihli s výsledkem 0:2 nic udělat,“ konstatoval Molnár. Druhý tým tabulky navíc mohl skórovat i po přestávce, nicméně jejich další branka nebyla uznána kvůli ofsajdu.

Podlesí tak doma připsalo první prohru od úvodního duelu sezony ještě z léta, kdy prohrálo doma s Rakovníkem. Tentokrát ale dojelo, co ho trápí venku – přístup a neproměňování šancí. „V posledních jarních zápasech nám chybí nasazení v soubojích, důraz, zapálení pro utkání. Bylo vidět, že když jsme si něco řekli v kabině, tak jsme ve druhé půli začali do Tuchoměřic šlapat. Přišly šance a naděje, bohužel nás sráží jejich neproměňování. Pak je všechno těžší proti takhle kvalitnímu mančaftu zápas otáčet,“ hlesl Molnár.

Kovohutě nyní čeká zápas jara se Spartakem Příbram a bude se hrát o hodně. Oba týmy jsou totiž vedle sebe v tabulce a od sebe je dělí pouze jeden bod.

Podlesí – Tuchoměřice 0:2 (0:2)

Branky: 26. Hochman, 44. Sulík. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Mareš – Svoboda, Neliba. Diváci: 80.

Podlesí: Molnár – Mišun (58. Branžovský), Buch, Vojtíšek, Drašnar, Šlapák, Jiránek, Jandera, Skočdopole (61. Halamai), Trefný, Hausleitner (46. Polák).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...