1/6

SK Tochovice – TJ Tatran Sedlčany 2:4 (1:3)
Branky: 40. a 68. Sirotek (druhá z pen.) – 7. Dvořák, 17. Novotný, 18. Repetný, 76. Sochůrek. ŽK: 25. Kilián – 82. Schwarz, 95. Hanuš. ČK: 65. Benda. Rozhodčí: Kovář. Diváků: 150.

Erik Šlechta (trenér SK Tochovice): Vůbec jsme nezvládli úvod utkání a už v 18. minutě to bylo 0:3. Strašidelný první poločas od nás, horší jsem ještě nezažil. Povedlo se nám aspoň snížit, ale poločas byl zaslouženě 1:3 pro Sedlčany. Druhý poločas vypadal lépe, ale pořád ne podle našich představ. Byla tam strašná křeč. Šance i byly, ale prostě to nelepilo. Za tenhle výkon to byla zasloužená prohra. Gratuluji soupeři. Pro nás budíček a jdeme zase makat, ať už se to nestává.

Vlastimil Zelenka (trenér TJ Tatran Sedlčany): Po debaklu z Chlumce jsme vsadili na jednoduchou hru ze zabezpečené obrany a na rychlé kontry. Oproti sobotnímu zápasu se k nám přiklonilo i trochu štěstí a v 18. minutě jsme vedli už 3:0, když jsme využili dva rohy a Repetného centr zapadl šťastně za zadní tyč. Snažili jsme se eliminovat hlavní sílu domácích – rychlou přechodovou fázi, a až na pár výjimek se nám to dobře zformovaným obranným blokem dařilo. Domácí se přesto vrátili do zápasu po rychlé akci chvíli před poločasem. V druhé půli byl v hlavní roli střídající Sochůrek, nejdříve se na něm vyfauloval Benda a po snížení domácích z penalty dal po nezištné Schwarzově přihrávce na konečných 2:4. Jsem velice spokojený s přístupem všech hráčů.


Načítám tabulku ...
loading
arrow_left Předchozí
1/6
Další arrow_right