Zápasy Milína v jarní části I. A třídy baví. Divoká přestřelka z Vestce byla v Králově Dvoře překonána o další dvě trefy. Přitom úvodních 45 minut naznačovalo spíš vyrovnanou partii, když šly oba týmy do šaten za stavu 1:1. „V první půli se hrál vyrovnaný zápas. Ve druhé ale došly Královu Dvoru síly, my jsme přebrali otěže nasypali jim tam góly,“ uvedl útočník číslo jedna Ligmetu Stanislav Gabriel.

Lavina branek přišla až ve druhém poločase. Hosté za 33 minut nastříleli pět gólů a především řádil jejich jarní střelec Luboš Kunc, který navázal na parádní představení ve Vestci a v Králově Dvoře ho ještě vyšperkoval, když tentokrát zamířil přesně hned čtyřikrát. „On má teď fazonu. Děláme si z toho srandu, ale momentálně se mu fakt daří a je hodně produktivní,“ usmíval se Gabriel, který přidal zbylé dvě trefy hostů. Za domácí pak v závěru korigoval Kočí.

Ve dvou jarních zápasech nastřílel Milín deset gólů. Díky nim nyní disponuje nejlepším útokem I. A třídy. Zatímco na podzim se soupeři museli soustředit zejména na Stanislava Gabriela, tak na jaře řádí uragán Luboš Kunc, který se trefil ve dvou zápasech už sedmkrát a v tabulce střelců prohání parťáka z útoku. Na něj momentálně ztrácí dva zásahy. „Určitě tam nějaká rivalita je. Tenhle post mu svědčí, co ho začal dávat trenér se mnou do útoku. Dobře spolu spolupracujeme a vychází mu to,“ podotkl Gabriel.

Milínské duo vládne střelcům v I. A třídě. Od začátku soutěže je na čele Gabriel, který má na kontě 17 gólů. Díky parádní produktivitě je na druhém místě Kunc, který vsítil 15 branek z toho polovinu teď zkraje jara.

Králův Dvůr – Milín 2:6 (1:1)

Branky: 21. Janků, 86. Kočí – 9., 48., 64. a 81. Kunc, 58. a 76. Gabriel. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Petržela – Řičica, Zíka. Diváci: 60.

Milín: Poplštein (38. Kubík) – Šilhavý (74. Zákoucký), Rom, Maršík, Obdržal, Kvída – Soldát, Kunc (85. Švehla), Pohořálek (79. Vrkoč) – Bican, Gabriel.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...