„Milan Lantora se rozhodl ukončit svou kariéru ve středních Čechách. Za komisi rozhodčích SKFS jsme se rozhodli mu poděkovat. Pan Lantora pochází z OFS Příbram, proto jsme ho pozvali na poslední podzimní utkání krajského přeboru Spartaku Příbram. Poděkovali jsme mu, předali pamětní plaketu a dárkový koš,“ informoval Ondřej Knobloch, člen komise rozhodčích i výkonného výboru středočeského svazu.

close Zástupci středočeského fotbalového svazu poděkovali delegátovi Milanu Lantorovi za jeho dlouholetou činnost. info Zdroj: SKFS zoom_in Zástupci středočeského fotbalového svazu poděkovali delegátovi Milanu Lantorovi za jeho dlouholetou činnost. S Milanem Lantorou se přímo na hřišti Spartaku setkali také předseda krajského svazu Tomáš Neumann a šéf Okresního svazu Příbram Pavel Chán a předseda příbramské komise rozhodčích Tomáš Souček.

„Předseda příbramského svazu Pavel Chán se s panem Lantorou domluvil na spolupráci. Bude pomáhat při výchově mladých rozhodčích a nových delegátů,“ dodal Knobloch. Předseda Neumann ocenil výdrž Milana Lantory: „Moc panu Lantorovi děkuji za jeho dlouholetou práci pro fotbal. Je příkladem pro nás všechny. Má můj obdiv, že i v tolika letech byl platným členem týmu delegátů SKFS. Přeji pevné zdraví, a ještě mnoho fotbalové radosti.“