O Chuck Norrisovi se vypráví legendy. Jeden z jeho nejoblíbenějších vtipů o něm je, že když jdou děti spát, dívají se pod postel, zda tam není bubák. Když jde spát bubák, dívá se, zda tam není Chuck Norris. Bubáci z Nového Strašecí budou mít strašné noci, neboť se jim bude zdát noční můra o zápase s Milínem.

Strašecí sice patřilo úvodních deset minut, nicméně zbytek zápasu už byl jednoznačně v režii Milína. Gólostroj hostů odstartoval po čtvrthodině hry Bican a favorit se zastavil až na číslovce sedm. Už po poločase bylo hotovo, když hráči Ligmetu šli do šaten s luxusním čtyřbrankovým náskokem.

„Kromě prvních deseti minut jsme měli celý zápas pod kontrolou a domácí jsme přehrávali ve všech směrech. Jsme rádi, že jsme potvrdili roli favorita a že si jdeme za svým cílem, který jsme si dali na začátku jarní části sezony,“ řekl předseda Milína Miroslav Obdržal. Úkol za celkové druhé místo je tedy splněn. Ve zbylých dvou utkáních se Ligmet může jen rozloučit se sezonou a také dosáhnout na bájnou metu 100 vstřelených gólů. V příštím utkání se naposled představí doma proti Velké Dobré.

Nové Strašecí – Milín 0:7 (0:4)

Branky: 17. a 21. Bican, 37. a 40. Gabriel, 65. J. Obdržal, 67. Rom, 71. Vrkoč. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Remenec – Zuskin, Mižič. Diváci: 70.

Milín: Kubík – Maršík, Mazuch, J. Obdržal, Kvída – M. Obdržal (60. Zákoucký), Pohořálek, Rom, Kunc – Bican (46. Vrkoč), Gabriel (70. Bálek).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...