Atraktivní fotbal, šest gólů v síti hostů. Lepší začátek do sezony si Milín nemohl přát. I když … „Asi vždy to může být lepší. Kdyby nám tohle řekl někdo v týdnu, tak bychom byli spokojení. Nedostali jsme gól, vyhráli jsme suverénně, takže jsme spokojení,“ uvedl trenér Martin Malý.

Doksy vydržely držet krok dvacet minut, pak otevřel skóre nejlepší střelec soutěže Václav Kadlec. Gólmana hostů Josefa Švarce sice překonal krkolomně, když se omylem trefil do vlastní nohy, míč přesto doskákal do sítě. Dál už Milín předvedl show, která se od tak nabitého mančaftu očekává.

„Se vší skromností se od nás takové zápasy čekají. Splnili jsme, co jsme chtěli. Že utkání skončilo 6:0, vypadá sice jednoznačně, ale doma bychom měli utkání takhle odehrávat,“ uvedl právě autor úvodní trefy Kadlec. Domácí rozdělili branky do obou poločasů rovnoměrně. Po přestávce se prosadili i střídající Jiří Bican a Lukáš Rom, který oslavil narození potomka.

„Druhou půli už to bylo spíš dohrávání z naší strany. Nikam jsme se nehnali. S týmem, který máme, takhle hrát musíme a bylo by špatné, kdybychom je nezvládali,“ poznamenal Kadlec. „Myslím, že se hrál i koukatelný fotbal. Byly tam pasáže, kdy se objevily hezké akce,“ dodal trenér Malý.

Sedmé Doksy si sice domů odvezly tenisového “kanára“, avšak od Milína za předvedený výkon dostaly slova respektu. „Soupeř ukázal, že je fotbalový, měl tam kvalitní hráče, takže utkání nebylo jednoduché. Vždy si pomůžeme prvním gólem a pak už je utkání pro nás lehčí. Rozdíl, jestli se někdo přijede jenom odkopávat, chodit do faulů a tak. Když se někdo snaží hrát fotbal a konstruktivně, tak nám to vyhovuje,“ řekl kouč Milína.

Milín – Doksy 6:0 (3:0)

Branky: 29. a 54. Gabriel, 21. Kadlec, 33. Pastyrik, 68. Bican, 77. Rom. Rozhodčí: Kurka – Nehasil, Fila. Diváci: 300.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...