„Penalta se nedá nedat, ale jen špatně kopnout,“ prohlásil o ní jeden z nejslavnějších fotbalisté na světě Brazilec Pelé a přesně takhle to dopadlo i ve Voticích. Hosté mohli jít do vedení, nicméně obrovskou šanci z puntíku zahodili a vzápětí přišla nejkrutější daň. Po rychlé akci otevřela skóre největší hvězda domácích Ondřej Vrzal, jenž si připsal 109 startů v nejvyšší soutěži.

„Pak už jsme jen dobývali. Soupeř si zápas zkušeně pohlídal a určitě ho podržel gólman,“ smutnil trenér Podlesí Marek Branžovský. Jeho svěřenci si vytvořili několik slibných příležitostí, všechny ale skončily na výtečném Tůmovi, který měl lví podíl na výhře Votic. A bylo tomu tak i po obrátce. Domácí navíc po dvaceti minutách hry druhého poločasu přidali druhou branku zásluhou Navrátila a dokráčeli si pro vítězství.

Podlesí tak ukončilo měsíc trápení. Od domácí výhry nad Mníškem pod Brdy přišly tři porážky venku, na vlastním hřišti remíza s Nelahozevsí a vítězství vě větrné loterii nad Novým Strašecím. „Je možné, že jsme hráli s kvalitnějšími soupeři, které hráli ve špičce,“ přemítal kouč Branžovský. Za pravdu mu dává tabulka, neboť jeho svěřenci prohráli na půdě druhého a třetího týmu a bod uhráli doma se šestým celkem. Celkově bude Podlesí vstupovat do jarních odvet ze čtvrté pozice.

Votice - Podlesí 2:0 (1:0)

Branky: 23. Vrzal, 65. Navrátil. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Hanák. Diváci: 70.

Podlesí: Molnár - Vohradský, Mišun (39. Šrajn), Buch, Vojtišek, Nezník (64. Trefný), Drašnar, Šlapák, Hájek, Valta, Havelka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...