Velikonoční program odstartoval tradičně v Nové Vsi pod Pleší. Domácí se postavili lídrovi skupiny D a po celou dobu utkání odolávali jeho náporu. „Zápas se Zdicemi byl hodně náročný. Soupeř byl běhavý a měl hlavně vysoké hráče, takže jsme neměli moc možností hrát jinak. Hráli jsme dlouhé míče a čekali jsme, zda se něco odrazí a zda projde dopředu,“ uvedl domácí útočník Pavel Krása.

Fotbalisté Sedlčan venku tvrdě narazily.
Sedlčany bojovaly s agresivitou Poříčan. Nakonec se s ní nesmířily

Nakonec však sami hosté darovali Nové Vsi tři body, když se v závěru zápasu dopustili penalty, kterou bezpečně proměnil domácí machr Jaroslav Novák a díky jeho trefě bral třetí celek tabulky tři body. „Takový je fotbal. Zdice zahodily devět šancí. Pak stačila jedna penalta a vše se otočilo. Soupeř se nesoustředil moc na hru, ale spíš na sebe a rozhodčího,“ mínil Krása. On i zbytek týmu věřili svému gólmanovi, který byl ve hře nervů opět úspěšný. „Hodně mu věříme. Dokud je bude kopat a proměňovat, tak na ně bude chodit pořád,“ dodal střele Nové Vsi.

Ostatní celky se už musely spojit s bodem. Mezi Petrovicemi a rezervou Dobříše byla nakonec plichta spravedlivá, jak se shodli zástupci z obou týmů. „Obě dvě mužstva hrála ze zajištěné obrany. Velice málo šancí po celý zápas. Za mě remízové utkání. Pro diváka možná až nudné,“ řekl za domácí brankář Vít Zrůbek.

Útočné duo Kadlec-Gabriel se postaralo o tři ze čtyř gólů Milína ve Velimi.
Milín nejlepší půlí v sezoně přejel předloňského vítěze. Dva góly dal Gabriel

„Chtěli jsme a potřebovali jsme vyhrát. Zápas byl remízový. Na obou stranách málo šancí, minimum střel na bránu. Utkání nebylo z naší strany úplně dobré. Chyběla mi tam bojovnost, agresivita a větší touha po vítězství,“ dodal vedoucí týmu hostů Martin Liška. V posledním utkání hostilo záložní družstvo Sedlčan Tlustici. Za hosty otevřel skóre až v 78. minutě Fulín, domácí stihli bleskově zareagovat Kvěchem a také brali bod.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...