Nová Ves pod Pleší sehrála na podzim doma jen pět utkání. Ovšem všechny vyhrála a k tomu přidala dalších sedm bodů ze hřišť soupeřů. Po první polovině sezony tak musela být hodně spokojená a do jara vstupuje z výborné výchozí pozice.

V přípravě sehrál čtvrtý tým tabulky pouze dvě utkání z plánovaných čtyř a to především kvůli horší docházce hráčů a scházení se na zápasy. „Taková klasická naše příprava. Na mistrovské utkání se vždy sejdeme. Takhle to bylo vždycky,“ podotkl kapitán týmu Jan Petrák.

V přestávce se ale hodně činil management klubu, který přivedl dvě významné posily, které vyrostly v Bohemians. Radek Žaloudek i Ivo Malina na jaře oslaví kulaté třicáté narozeniny. „Oba jsou výborní. Na obou je vidět, že hráli vyšší soutěže. Myslím si, že kádr by mohl být silnější, než byl,“ prohlásil Petrák. Nová Ves pod Pleší už hojně posilovala v průběhu podzimu a a především vyhrála jackpot v podobě střelce Pavla Krásy. „Jeho gólová produktivita a důraz byl další klíčový povedený přestup pro podzimní bodový zisk,“ pochvaloval si Petrák.

Další novinkou Nové Vsi pod Pleší jsou nové dresy. Dosavadní světle zelenou variantu nahrazuje tmavší odstín s iniciály obce na hrudi. Připravena je i druhá sada, která je zabarvena do černa. I přes povedený podzim jsou v klubu stále při zemi a pořád platí, aby se jaře vyvaroval strachu o sestup a byl v klidu. Zvlášť, když všechny silné soupeře přivítá doma.


Načítám tabulku ...