Sedm zápasů a pouze jeden získaný bod. Fotbalová rezerva Dobříše neodvratně míří do okresního přeboru. Její forma je mizerná a navíc ztrácí body i s týmy okolo, se kterými by měla bodovat, aby měla alespoň nějakou naději. Jenomže doma prohrála i s Tlusticí 0:3 a k tomu dohrávali ještě o deseti. Vzhledem k jejímu losu do konce sezony by se vyhnutí sestupu rovnalo zázraku.

„První dva góly jsme soupeři darovali, třetí byl z jejich strany parádní. První žlutá byla za mě přísná. Druhá už byla oprávněná. Ve chvíli, kdy jednu už měl, tak neměl jít do toho souboje takhle,“ komentoval vedoucí týmu Dobříše Martin Liška.

Oproti duelu v Jílovém potvrdila roli favorita Nová Ves pod Pleší. V domácím prostředí tentokrát nezaváhala v roli favorita proti předposledním Petrovicím a zvítězila přesvědčivě 5:1. Prvním hattrickem v zeleném dresu se navíc blýskl Ondřej Veinlich, který se posunul z obrany do útoku a výborně splatil důvěru trenérovi.

„Dva góly jsem dal až po přestávce. Už v Hořovicích jsem hrál nahoře a měl jsem dvě asistence. Minulý zápas jsme chytli za špatný konec. Myslím, že jsme se poučili. Doma jsme ale silnější než venku,“ řekl Veinlich. Naopak Petrovice s největší pravděpodobností doprovodí béčko Dobříše do okresního přeboru. Na jaře získaly rovněž jen jeden bod a jejich pozice je ještě horší. Z předposledního místa musí ale hodně zabrat.

„Nezačali jsme špatně, možná jsme měli i víc ze hry ze začátku. Pak jsme dostali dva hloupé góly, což většinou dostáváme. Následně jsme inkasovali potřetí. Na startu druhé půle jsme měli víc ze hry. Měli jsme se o co porvat. Na straně domácích mělo přijít vyloučení, přišlo ale na naší, i když zaslouženě. Pak jsme dostali pátou branku a výsledek byl jasný,“ dodal zápasu s Novou Vsí kapitán Ondřej Štemberk. V posledním utkání remizovalo béčko Sedlčan s rezervou Králova Dvora.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...