Až doposud byla Nová Ves pod Pleší na jaře stoprocentní. Nyní přišla první prohra. V domácím prostředí se jí nepodařila zejména první půle. Ač na jejím konci dal kontaktní gól Žaloudek, tak si hosté vedení pohlídali a v závěru utkání duel rozhodli. Navíc díky výhře poskočila Olympie na třetí místo o skóre právě před tým Sokolů.

„Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas. Do čeho jsme kopli v předchozích zápasech, z toho jsme dali gól. Teď nám chybělo štěstí. První půli jsme totálně prospali. Břežany byly lepší. Něco jsme si k tomu řekli a po přestávce se snažili srovnat. Měli jsme i šance, ale nedali jsme je, pak jsme ale dostali gól na 1:3. Remízu jsme mohli ukopat,“ mínil za Novou Ves pod Pleší Petr Voborník.

Zcela opačné starosti má rezerva Dobříše. Vyjma remízy s Petrovicemi sbírá na jaře samé remízy a pomalu nabírá směr do okresního přeboru. Naposledy doma prohrála existenční duel s Černolicemi 0:2 a nechala si souseda v tabulce poodskočit na rozdíl tří bodů. „Opět jsme dojeli na to, že jsme neproměnili šance a byli jsme málo důrazní, agresivní. Hrajeme naivní fotbal bez zapálení a nadšení,“ konstatoval vedoucí týmu Martin Liška. Na půdě lídra se předvedlo béčko Sedlčan. Zdice mu ukázaly, proč jsou první a po vydařeném prvním poločase vyhrály přesvědčivě 5:1.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...