Trenér Marek Branžovský se po výhře na Spartaku zkraje října obával, aby se jeho svěřenci v následujícím kole vyvarovali pořekadlu, co přijde po posvícení. Doma s Mníškem tomu sice dokázali předejít, v Klecanech tentokrát už nikoliv. Z týmu soupeře jim zle zatápěl Ondřej Dvořák a v rozmezí osmnácti minut hattrickem rozhodl o výhře domácích.

Hosty sice na chvíli vrátil do zápasu Šlapák, ale o pět minut později vrátil soupeři třígólový náskok Hrdina a bylo rozhodnuto. „Odehráli jsme špatný zápas. Asi jsme měli moc přehnané sebevědomí. Nedostupovali jsme hráče. Klecany měly kvalitu a nad tímhle výkonem bychom se měli zamyslet,“ komentoval Branžovský víkendový duel.

Jeho svěřenci si mohli alespoň oddychnout, že Doksy, se kterými bojují o čelo, rovněž prohrály v Nelahozevsi po kontroverzní ruce z penalty. S ní se hosté hořce smiřovali, avšak jejich kouč hledal na porážce plus na účet příbramského celku. „Jedno pozitivum je, že jsme zůstali první a ještě máme lepší postavení, protože Podlesí prohrálo o tři góly,“ usmál se kouč vedoucího celku Martin Škvára. Právě Nelahozeves bude příštím soupeřem Drašnara a spol.. Hrát se bude v neděli dopoledne.

Spartak Příbram doma přejel Votice 8:0.
Oslava fotbalu! Spartak doma přejel Votice už do poločasu

Kdo by se rád dočkal výhry a odrazil se z předposledního místa, je Sedlec-Prčice. V sobotu k tomu měl blízko. Dvakrát vedl a směřoval za prvním vítězstvím od 25. září. Ještě dvě minuty před koncem svítil na ukazateli skóre 1:2, pak ale přišla zákeřná dvouminutovka, ve které Pecinovský s Koláčným otočili vývoj zápasu a Vestec nakonec bral všechny tři body po výsledku 3:2.

Jediným úspěšným příbramským celkem víkendu se tak stal Spartak, který uvítal, že se mu do sestavy vrátil Miroslav Slepička a hned z toho bylo jasné vítězství. „Určitě bylo potřeba. Míra (Slepička) nám dodal klid do koncovky a s tím rostou i výkony okolo,“ řekl Ondřej Matějka, jehož krásná rána udělala tečku za prvním poločasem. Domácí nakonec zvítězili vysoko 8:0.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …