Víkendový program tradičně odstartoval v Nové Vsi pod Pleší. Oproti předpokladům vyšel domácím start, v první půli byli paradoxně lepší a zásluhou Štáfka se dostali vedení. Jenomže pak přišel závěr úvodního dějství, který vše změnil. Z brejku hostů bylo srovnáno a navíc Onderka viděl červenou kartu. „Smolné vyloučení. Ztráta na půlce, Onderka ho křižoval, srazil ho tělem a rozhodčí ho vyloučil,“ popisoval kapitán Jan Petrák.

Tochovice prohrály v Hořovicících 0:2.
Tochovice se potápí jako Titanic. Čtvrtá prohra v řadě je poslala víc ke dnu

Hosté přesilovku využili dokonale. Po dvaceti minutách druhé půle jim vedení vrátil Novotný a pojistku po něm přidal Štěpánek. „V minulých zápasech jsme si vybrali štěstí. Jinak výkon byl vesměs stejný jako v předchozích utkáních, kdy jsme vyhráli,“ podotkl vůdce Nové Vsi. Jeho tým se v tabulce propadl o jednu příčku, když ho předskočila Tlustice po výhře na Rožmitálem pod Třemšínem. Vysoký příděl dostaly Jince, které si z Letů odvezly sedm gólů a momentálně tak disponují nejhorší obranou v soutěži.

Závěr víkendu ozdobily dvě vysoké výhry. Béčko Dobříše doma rozdrtilo Loděnici 6:1. „Začátek od nás nebyl moc dobrý, ale pak jsme se chytli, dali jsme góly. Padlo nám tam až na pár šancí všechno,“ liboval Tomáš Čihák. Dvěma góly ozdobil první půli bývalý trenér A-týmu Filip Dort, který dvakrát přeloboval gólmana. „Má neskutečné zkušenosti. Z nás hrál nejvýš. Pomůže nám, poradí, dokáže nás podržet a s klidnou hlavou dá gól, když potřebujeme,“ řekl na jeho adresu Čihák.

Sigma Olomouc B - Příbram
Foto: Debakl na Hané. Béčko Sigmy deklasovalo Příbram, která odmítla první místo

Ve skupině D se odehrál souboj dvou celků z Příbramska. Jasným favoritem byl domácí Sedlec-Prčice, který přivítal o záchranu bojující béčko Sedlčan. Hostům patřil závěr prvního poločasu, kdy se jim podařilo snížit na 1:2 z jejich pohledu. Zbytek zápas ale ovládli domácí a bez problémů zvítězili 4:1. Hattrickem do brány bývalého týmu se blýskl Martin Hájek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...