O první překvapení víkendu se postarala Nová Ves pod Pleší, která už v deváté díky dvěma gólům Žaloudka vedla 2:0. Komplikace přišla po půl hodině hry, kdy musel na brzdu sáhnout Német a bez milosti viděl červenou kartu. I v oslabení dokázali domácí navýšit náskok, když se trefil střelec Krása. Hosté začali stahovat ztrátu až po přestávce. Kontaktní gól ale přišel až v závěru, což si Nová Ves už pohlídala.

„Rychle jsme vedli 2:0, pak jsme měli pološance zvýšit vedení. Po chybě stoperů nám utekli dva hráči, Ondřej Német stihl brejk zastavit, ale jen za ceny červené karty. V tu chvíli jsem si myslel, že nás Králův Dvůr přejede. Poločas jsme dohráli, a místo hostů, od nichž jsem očekával, že spustí smršť, tak jsme zahrozili my. Nade všemi vyčnívá výkon Radka Žaloudka, což je náš nejlepší hráč. Díky němu děláme tyhle výsledky. Teď se k němu přidalo víc lidí a všichni hráli dobře,“ řekl za domácí Michal Held.

Po další senzaci sahaly Petrovice, které bojují o záchranu, a když vedly díky trefám Ondřeje Štemberka 2:0 o poločase nad vedoucími Zdicemi, tak byly blízko hodně cenným třem bodům. Vedoucí tým soutěže se ale o přestávce vzpamatoval a ve druhé půli čtyřmi góly otočil skóre na svou stranu. V poslední minutě byl ještě vyloučen kapitán domácího celku Štěpán Štemberk.

Rezerva Sedlčan s díky otočce ve druhém poločase poradila doma s rezervou Hořovic, když se dvakrát trefil Dvořák. Naopak Dobříš se na jarně herně trápí a prohrála i v Loděnici. „Na utkání jsem nebyl. Co říkali trenéři, tak výsledek neodpovídá předvedené hře. Z naší strany jsme předvedli mnohem lepší výkon, ale bohužel jsme jim pět gólů darovali a naopak jsme pět tutovek nedali,“ uvedl absentující vedoucí týmu Martin Liška.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...