Začátek zápasu byl sice mírně nervózní, ale pak se hrál dobrý fotbal zásluhou obou stran. Navíc se čekalo, jak hráči zvládnou fyzicky celý zápas.

První velkou příležitost měli nejprve hosté, kdy sklepnutí hlavou domů šlo mimo brankáře Hejcmana, ale Hlavatý stačil před brankovou čárou míč uklidit do bezpečí. Na druhé straně zablokovala obrana hostů pokus Mizery. Po půlhodině gólově udeřilo, když Šlapák proměnil trestný kop parádní střelou.

Ve druhém poločase byla na domácích hráčích znát patrná snaha zápas otočit, a to se také povedlo. Hosté neměli větší příležitost, a když už, tak střelu pochytal gólman Vaníček. Oba týmy několikrát střídaly, u domácích se začal stále častěji vysunovat ze stopera Bežó, čímž se otevřela volnější cesta především pro Mojdla.

Jako první mohl vyrovnat Šubert, který si naběhl na pas Beža mezi beky, ale střelu namířil přímo do Molnárovy náruče. Po odraženém rohovém kopu chvíli poté vrátil Bežó míč do malého vápna, kde se hlavou prosadil Mojdl a vyrovnal.

Poté šel domácí Peták sám na Molnára, ale následný střet neposoudil sudí jako penaltový. Další pokus agilního mladíka jen rozvlnil boční síť. K rozhodujícímu úderu tak nakonec došlo minutu před koncem. Přetažený centr Solar lízl hlavou, Molnár neudržel míč v rukavicích, kulatý nesmysl dopadl na hlavu Beža a ten ho protlačil do sítě.

„Přestože jsem prohráli, je hodnocení veskrze pozitivní. Herně to z naší strany bylo relativně dobré. Bylo vidět, že po předchozím zápase v Milíně, který nám nevyšel podle představ a otevřel nám oči, jsme udělali kus práce a posunuli se dál. Šlo o výkon, na kterém se dá stavět. V závěru nám přeci jen docházely síly, což nakonec rozhodlo o výsledku utkání,“ zhodnotil trenér Podlesí Marek Branžovský.