Jednalo se o kvalitní utkání dvou odlišných poločasů, ve kterém domácí mimořádným výkonem po pauze zaslouženě skolili vedoucí tým soutěže. V úvodním dějství měl předvahu favorit z Podlesí. A dokeský brankář Kieryk zblízka reflexivně vyškrábl střelu Šlapáka a tři hlavičky hostů letěly mimo tyče. Převahu hosté zužitkovali až Šlapákovou ranou z otočky k tyči (31.).

K obratu ve druhé půli zavelel hlavně Jakub Škvára, jenž nejprve uklidil do sítě přihrávku Kedroně (49.). Po chvilce se pak prosadil v tlačenici na malém vápně a střelou mezi nohy gólmana Zykána poslal Doksy do vedení. Porážku Podlesí pak deset minut před koncem zpečetil technickou střelou Junek.

Mužstvo trenéra Josefa Blažka se po prohře propadlo ve vyrovnané tabulce na páté místo, o jeden jediný bod za Tochovice, které v neděli na domácím trávníku zásluhou dvou branek Jiřího Ivaníka a tref Vaška, Čížka, Jendruščáka (z penalty) a Pazderníka deklasovaly Zdice 6:1.