Na Velký pátek sehrálo Podlesí hodně těžký zejména důrazný zápas. Utkání doprovázel silný vítr a od začátku se s nimi domácí vyrovnali lépe. Už v desáté minutě otevřel skóre právě Mišun, který se prosadil překvapivě stehnem. Pak si ale začali utkání zbytečně komplikovat. „V určitých pasážích jsme dělali strašné chyby v rozehrávce a dělali jsme si utkání těžší,“ podotkl střelec úvodní branky.

Po změně stran se oba týmy střídaly v útocích. Ani jeden z nich se ale nedokázal udržet na delší dobu na polovině soupeře. „Na začátku druhé půle se hrálo nahoru dolu. My jsme nakopli, oni taky. Než se hra trošku ustálila,“ mínil Mišun. Po hodině hry zvýšil náskok Podlesí Jandera z bezprostřední blízkosti. Ovšem o tři minuty nechali domácí trestuhodně projít přízemní přihrávku skrz velké vápno a hosté snížili. V tu chvíli začaly problémy s hájením vedení.

„Trošku jsme si koledovali. Když jsme dali dopředu balon, tak místo toho, abychom se ho snažili udržet nahoře, tak jsme dali hnali za třetím pojišťovacím gólem a míč jsme ztratili. Pak se na nás valili. Těžký závěr. Když dali na 2:1, tak jsme horko těžko ubránili výsledek,“ přiznal Mišun. Podlesí tak i napodruhé odčinilo porážku z venku, kdy se mu na jaře na hřištích soupeřů nedaří ani skórovat. „Venku nás trápí, koncovka, zakončení a vůbec si vytvářet šance,“ 34letý hráč Podlesí.

Podlesí – Kosoř 2:1 (1:0)

Branky: 10. Mišun, 62. Jandera – 65. Brož. ŽK: 5:1. Rozhodčí: Garaja – Kovář, Mrázek. Diváci: 100.

Podlesí: Molnár – Mišun, Buch (80. Janů), Vojtíšek, Polák (60. Jiránek), Halamai (60. Skočdopole), Šlapák, Jandera, Havelka, Mezera, Hausleitner (66. Drašnar).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...