Zlepšené výkony z posledních jarních zápasů stavilo Podlesí do role, kdy se od něj čekalo, že získá v domácím prostředí získá tři body. Už v desáté minutě ho za nimi nasměroval Mezera a zdálo se, že vše půjde podle plánu. Předposlední Nelahozeves ale zůstala dál ve hře a navíc si připravila zápletku, když v závěru prvního poločasu srovnal Tryhuk.

Po přestávce nakonec zlomilo Podlesí výsledek na svou stranu. V krátkém sledu v rozmezí tří minut se trefili nejprve Martin Polák a kapitán Ondřej Drašnar, kteří rozebrali Dynamo a vrátili domácím klid na kopačky. „Myslím si, že jsme Nelahozeves trošku podcenili a mysleli si, že to půjde samo. Naštěstí jsme v druhém poločase přidali dva góly a výsledek už jsme si pohlídali,“ uvedl za domácí autor vítězné branky.

Skóre 3:1 vydrželo až do konce a Podlesí se mohlo radovat, že navázalo na výhru proti Sedlci. Zároveň se dostalo z jarní horské dráhy, kdy střídalo prohry a vítězství. Nyní už bodovalo potřetí v řadě a upevnilo si pozici ve středu tabulky.

Podlesí – Nelahozeves 3:1 (1:1)

Branky: 10. Mezera, 53. Polák, 56. Drašnar – 39. Tryhuk. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Brožek – Týče, Husák. Diváci: 90.

Podlesí: Zykán – Vohradský, Mišun (67. Trefný), Vojtíšek, Polák, Halamai (46. Jiránek), Drašnar, Šlapák, Skočdopole (46. Jandera), Havelka (46. Hausleitner), Mezera.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...