Aktuální formu Podlesí na hřištích soupeřů vystihuje název písničky od skupiny Chinaski – Venku je na nule. Nejen bodů, ale i gólů, což je možná ještě víc frustrující. Start na půdě Českého lva byl v podání Podlesí katastrofální. Domácí si hned na startu vybojovali penaltu, kterou proměnil s přehledem Hájek. Stejný hráč už ve třinácté minutě navýšil skóre. „Je to pořád stejné – křeč. Něco si řekneme a pět minut nevylezeme z vápna – penalta - gól. Řekneme si, že můžeme hrát a za chvíli dostaneme na 2:0 a prakticky bylo po zápase,“ shrnul stručně začátek zápasu trenér Marek Branžovský.

Podlesí je na jaře zatím veku bezzubé a navíc se mu nedaří ohrozit ani soupeřovu branku. „Nemáme sílu, nechceme se nám běhat, něco tomu obětovat. Vidím to tak, že dřít chce tak pět lidí z jedenácti, což je v A třídě málo. Za celý zápas jsme měli dvě možnosti, jednu loženou šanci. Jinak jsme se nedostali ani ke střelám zpoza vápna. Od nás křeč a bída,“ posteskl si Branžovský.

Celek Kovohutí čekají do konce sezony ještě tři venkovní zápasy. I když ten nejbližší budou hrát kousek od domova, protože budou zajíždět na půdu rivala Spartaku. V I. A třídě se bude hrát očekávané derby. A Branžovský chce něco změnit.

„Můžeme se dostat do fáze, kdy bude fungovat cukr, nebo bič. Cukrem jsme už něco zkoušeli, takže teď asi bičem. Tu cestu nevím. Pokud nezačneme tahat od A do Z jedenáct lidí na hřišti, tak nemůžeme uspět nikde venku. Beroun neměl extra kvalitu, ale na nás v tuhle chvíli stačil,“ uvedl kouč Podlesí, který se snažil najít alespoň něco pozitivního, což byl výkon brankáře Molnára, který chytil ještě další tři, čtyři šance soupeře. „Jsme v křeči, držíme hubu a nic si v kabině neřekneme. Od toho se musíme odrazit,“ uzavřel Branžovský.

Beroun – Podlesí 3:0 (2:0)

Branky: 3. (p) a 13. Hájek, 83. Šikander. ŽK: 2:4. Rozhodčí: Asník – Pejša, Stádník. Diváci: 69.

Podlesí: Molnár – Hanáček (55. Trefný), Mišun, Vojtíšek, Polák, Drašnar, Šlapák, Jandera, Havelka, Mezera (55. Skočdopole), Hausleitner (70. Halamai).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...