„Hráli jsme špatně. Z naší strany hodně špatný výkon, řekl bych i podcenění. Chybělo nám pět hráčů ze základu,“ hledal největší příčiny porážky Martin Liška, který kvůli zlomenému palci u nohy figuroval v zápise o utkání jako vedoucí týmu.

Domácí vstoupil do utkání lépe. Už ve třinácté minutě jim zařídil vedení Slabihoudek. Do přestávky zdvojnásobil jejich náskok Steinbauer. „Oni hráli hodně od podlahy,“ poznamenal Liška. Dobříši se sice podařilo snížit, nicméně poslední slovo si vzal Schreiber, který zvyšoval na 3:1 a Neumětely si došly pro vítězství.

„Na to, že mají šest bodů, tak nehrají vůbec špatně. Zaslouženě jsme prohráli,“ uznal Liška. I přes porážku ale vládne v béčku Dobříše spokojenost. Sice chtělo vyhrát poslední zápas, aby se dostalo na páté místo, nicméně i s pozicí ve středu tabulky jsou smířeni. „Samá pozitiva. Zapracováváme mladé kluky, kteří s námi hrají, někteří dokonce nastupují i za áčko, takže velký příslib pro Dobříš do budoucna,“ pochvaloval si Liška.

Neumětely – Dobříš B 3:1 (2:0)

Branky: 13. Slabihoudek, 42. Steinbauer, 67. Schreiber – 51. Mathauser. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Husák – Šefara, Kabourek. Diváci: 100.

Dobříš B: Nevosad – Petrlík, Šeber (35. Tran), Weber, Obermajer, Škodný (60. Prusík), Junek, Fic, Čihák (70. Zbíral), Rehák, Mathauser (70. Havlík).